Eyes Like a Wolf

Wydawnictwo: Loose Id
978-1-59632-506-7
angielski
tusia101

Rachel Kemet is a successful Assistant District Attorney living in Tampa. Engaged to one of the wealthiest men in town, her future seems assured. That is until her past comes back to haunt her. Barely a month from her wedding, she gets a call informing her that the most important person in her life has returned and he is being held at the Tampa police station on suspicion of murder. Fiancé...

Fiancé all but forgotten, Rachel races to the PD to find the man who has haunted her dreams since the age of seven--her foster brother, Richard. There is no blood tie between them but Richard reminds her of a deeper bond, one that was forged when the two of them were mere children—children of a strange, half human race called the Amon-kai.

Rachel doesn't want to remember the horrible night when her mother stole her away from Richard, she only knows that for the first time in seventeen years she finally feels whole. But Richard wants more than a simple family reunion—he needs Rachel in a way that goes against her deeply held convictions and beliefs. Rachel refuses to see him as more than her long lost brother but when Richard's murderous secret comes out she will have to make a choice between breaking the most forbidden taboo…or dying.

źródło opisu: Loose Id LLC, 2007

Aleksandra | 2017-05-16
Przeczytana: 16 maja 2017

Rachel jest świetnie rokującą zastępczynią prokuratora okręgowego w Tampa,gdzie mieszka od kilku lat.Jest zaręczona z jednym z najbogatszych mężczyzn w mieście i za miesiąc ma wyjść za niego za mąż.Pewnego dnia pojawia się w jej życiu nie widziany od siedemnastu lat adoptowany starszy brat Richard,od którego jako dziecko została zabrana przez matkę i wywieziona daleko.Zarówno Richard jak i Rachel pochodzą z pradawnego ludu Amon-kai,są potomkami bogini Bastet i boga Anubisa,ciąży na nich związana z tym klątwa:raz w miesiącu mężczyźni zmieniają się w bestie i tylko ich partnerki są w stanie zapobiec przemianie poprzez uprawianie z nimi seksu,parzenie się.Podejrzany o zabójstwo Richard zostaje zwolniony z braku dowodów i zamieszkuje u Rachel,jego celem jest przypomnienie jej przeznaczenia i dopełnienie rytuału połączenia.Jednak kobieta nie może przełamać w sobie głęboko zakorzenionego postrzegania Richarda jako brata,nie chce złamać narzuconego sobie tabu i zespolić się z nim na całe...

ignis | 2014-09-12
Na półkach: Przeczytane, Kindle ebook
Przeczytana: 07 września 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Upór i głupota Rachel powalają na kolana, sama nie wiem jakim cudem doczytałam tą pozycję, streszczenie jest takie:

"nie.. nie możemy, jesteś moim bratem...tak, możesz ze mną spac w jednym łóżku, to nic że trochę to zrobiłeś nadal jestem dziewicą i nie możemy, bo jesteś moim bratem, ooo tak, tak jeszcze trochę ale nadal jestem dziwicą, nie jesteś tylko moim bratem..." :O

Lubię półkę paranormal romace, ale ta pozycja to jakieś nieporozumienie, nie będę się zagłębia się w to co czyni kobietę dziwicą ale Rachel dla mnie nią nie była. Nie dziwię się jej matce że ją wywiozła, to co miało między nimi byc było niesmaczne. W ogóle ta cała historia była niemaczna. Tyle.

Forbidden | 2013-07-07
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 07 lipca 2013

Jestem fanką takich książek, naprawdę. Zawsze podchodzę do nich z otwartością i oczekiwaniem, staram się zrozumieć bohaterów i zobaczyć w nich coś więcej niż obiekty seksualne. Jednak podczas czytania tej książki miałam ochotę ziewać.. Poza tym denerwowała mnie główna bohaterka, przez jej marudzenie i szukanie na siłę dziury w całym.. Książka taka sobie, na pewno nie należy do perełek swojego gatunku, jednak myślę, że komuś może się spodobać.

Karminiano | 2012-03-03
Przeczytana: 02 marca 2012

Dziwna...
Koniec mnie nie zachwycił. Wolałabym, by autorka go przedłużyła albo zrobiła kontynuację. Moim zdaniem historia wtedy zyskałaby sporo.
Mimo wszystko, historia była świetna. Jakoś tak była inna od pozostałych romansidęł i jak dla mnie wprowadziła coś nowego.
Polecam, bo historia niebanalna i można się zastanawiać i zastanawiać, jak mogłaby się skończyć cała książka bez tej końcówki ;)

Flame | 2015-07-08
Przeczytana: lipiec 2015

Książka ogólnie mi się podobała. Była inna niż poprzednie. Jedynym minusem była główna bohaterka, była denerwująco uparta.

Avein | 2017-06-15
Przeczytana: 2016 rok