Kościele, wypłyń na głębię! Refleksje duszpasterskie o kościele w Europie na przykładzie Niemiec i Polski

Wydawnictwo: Wydawnictwo Diecezji Tarnowskiej
religia
Revenga

Autor dzieli się swoim bogatym doświadczeniem na temat życia i pracy Kościoła w Europie, ukazując w sposób pogłębiony jego stan i problemy. Próbuje także odpowiedzieć na pytanie w jaki sposób Kościół ma budować w tej rzeczywistości Królestwo Boże, jak sprawić aby człowiek zatęsknił za ziarnem Bożego Słowa, za odkryciem Boga na nowo i głęboko? O tym jest mowa w tej książce; o sposobie i jakości uprawiania gleby ludzkich serc przez posługę Kościoła w XXI wieku; o realizacji wezwania Jezusa Chrystusa: „Wypłyń na głębię” (Łk 5,4).

źródło opisu: Wydawnictwo Biblos, 2007

źródło okładki: http://www.biblos.pl/