Afrodyta z leśnego jeziora

Cykl: Tajemnice Opactwa Steepwood (tom 5) | Seria: Romans Historyczny
Wydawnictwo: Harlequin
A most improper proposal
dona

Anglia, rok 1812. Desiree, jako nauczycielka znanej pensji pani Guarding, pokornie poddawała się obowiązującym regułom. Z jednym wyjątkiem. Wbrew zakazowi pływała w ustronnym leśnym jeziorku. Pewnego razu, gdy wynurzała się z wody, spostrzegła na brzegu mężczyznę...

źródło opisu: Harlequin, 2003

źródło okładki: Harlequin Enterprises

Efemeryda | 2017-03-23

Mała ilość gwiazdek niech nikogo nie zmyli, bo to tylko takie sobie czytadełko, o znanym schemacie. Lektura bezproblemowa. Daje zajęcie, za bardzo nie odmóżdża, wzruszyć się pozwoli, ma pozytywne zakończenie no i nie trzeba pamiętać, gdzie się skończyło (w mojej pracy ma to duże znaczenie).
Dodatkowym walorem jest układanie tych opowiastek w cykl - dziś ten bohater, w kolejnym tomie któraś z postaci drugoplanowych. Lubię takie rzeczy czytać.
No i te kobitki, wiotkie jak trzcina, a jednak głębiej takie monolityczno - feministyczne (w rozumieniu p. Alutki z popularnego rodzinnego serialu:))

Shani | 2016-03-10
Przeczytana: 10 marca 2016

Przyjemna lektura na wieczór.

Pchełka | 2017-01-14
Przeczytana: 14 stycznia 2017