Tajemnice Kabały

Wydawnictwo: Cyklady
Mysteres de la kabbale
religia
Mya

Kim jest anioł? Jaka jest ukryta struktura wszechświata? Jak rozszyfrować tajemnice kody Biblii? Jak osiągnąć stopniowo kolejne poziomy duszy? Dlaczego liczba 13 jest formą wyrażania miłości? Na te i wielr innych pytań odpowiada "kabała". nauka o tajnikach mistyki żydowskiej. Znajdziemy w niej metafizyczne wywody o niezrównanej głębi, a także specyficzne metody pozwalające wznieść się ponad stan ducha i w głebi samych siebie odkryć nowe swiatło i nowe siły, które prowadzą nas daleko poza horyzonty znane z życia codziennego. Kabała to prawdziwa rewolucja, jest nie tylko filozofią - "umiłowaniem mądrosci" - lecz także drogą wiodącą do "mądrości miłowania".

źródło opisu: Wydawnictwo Cyklady,

źródło okładki: http://www.cyklady.com.pl/