Upon the midnight clear

Cykl: Mroczny Łowca (tom 12)
Wydawnictwo: St. Martin's Paperbacks
angielski
v-ega

Ever think Scrooge had it right before the ghosts ruined his life and left him vulnerable? At one time Aidan O'Conner was a world renowned celebrity who gave of himself and his money without wanting anything in return. Until those around him took without asking. Bitter betrayal came at him from all directions. Even those closest to him. Now hes a man who wants nothing of the world or anyone...

At one time Aidan O'Conner was a world renowned celebrity who gave of himself and his money without wanting anything in return. Until those around him took without asking. Bitter betrayal came at him from all directions. Even those closest to him. Now hes a man who wants nothing of the world or anyone whos a part of it.

Until the night he finds a stranger on his doorstep that hes seen before... in his dreams.

Born on Olympus as a goddess, Leta knows nothing of the human world. But a ruthless enemy has driven her from the world of dreams, into the home of the only man she knows. Her immortal powers are derived from human emotions and Aidans anger and hostility are just the fuel she needs to defend herself.

One cold winters night that will change both their lives

Trapped together by a storm, the two of them must do the one thing they swore they never would. Trust.

źródło opisu: http://www.dark-hunter.com/book_profile.php?id=26

źródło okładki: http://www.dark-hunter.com/book_profile.php?id=26

v-ega | 2011-06-09
Przeczytana: 09 czerwca 2011

dosłownie sekunde temu skończyłam czytać i pozytywnie się zaskoczyłam:)

Gdy się za nią zabierałam, miałam mieszane uczucia co do kolejnej historii wyrwanej z Nowego Orleanu, pozatym Łowcy snów nie należą do moich ulubieńców, ale... no własnie ALE:

Po pierwsze spodobało mi się że nadnaturalną istotą jest kobieta a zwyczajnym śmiertelnikiem mężczyzna:)
Po drugie, mimo oczywistego zakończenia, zasiało się we mnie ziarnko niepokoju pod koniec za co dziękuję autorce:)
Po trzecie, wylałam sporo łez, co paradoksalnie świadczy o całej historii dobrze, przynajmniej dla mnie.
Po czwarte końcowy list od autorki zawierający krótkie fragmenty z życia bohaterów poprzednich i NASTĘPNYCH części ( w tym przesłodka historyjka o Aimee i Fang'u ), bardzo mnie ucieszył.
No i oczywiście odnośniki do pewnej wigilijnej historii, notabene, mojej ulubionej... xd

No i coś na minus, dla równowagi:
Boli mnie fakt, że postaci wykreowane na złe, miękną.
I to nie tylko w tej, ale w każdej części.
Hades, który...

Gabi | 2016-11-08
Na półkach: Dark Hunter, Przeczytane
Przeczytana: 08 listopada 2016

W odróżnieniu od poprzedniej części, która bardzo mi się podobała ... ta nie podoba mi się wcale.
A Aidan to mnie wnerwiał niemiłosiernie! Faceta, który tak się użalał nad sobą, to dawno nie spotkałam. To jego biadolenie jak to wszyscy go wykorzystują, oszukują, okłamują ... raaaany facet! Jeżeli jesteś tak głupi i ślepy żeby tego nie zauważyć - to dobrze ci tak!
Dla mnie Aidan jest jak mały chłopiec, który dostał dużego lizaka i nie wie co ma z nim zrobić.
A pokazanie jak to wszyscy i wszędzie go wykorzystują jest tak przerysowane, że aż groteskowe.
A Leta? No tu też mogłabym sobie poużywać. Ma emocje, czy też ich nie ma, jest tak niespójną, tak chaotyczną bohaterką, że jak dla mnie mało wiarygodna.
Ogólnie oboje są dla mnie mało wiarygodni i wyraziści.
No bo jak można mówić o wielkiej miłości po jednym dniu znajomości?! A pamiętajmy o tym, że Aidan nie ma wiary w ludzi, a Leta "rzekomo" nie ma emocji (a jeżeli,to jedynie może odczuwać coś tam, gdzieś tam i to jedynie...

Paulina | 2016-11-19
Na półkach: Mroczni łowcy, Przeczytane

Myślę, że ta część mogłaby być bardziej rozbudowana a bohaterowie mocniej rozwinięci. Książka jest dość krótka co jednak nie zmienia faktu, że przeczytałam ją z przyjemnością. Wzbudza odpowiednie zaciekawienie oraz daje idealną dawkę emocji, nie nazbyt wzmożoną ale też nie pozostawia człowieka obojętnym.

BringMeThatHorizon | 2013-01-08

Jakaś dziwna ta część jak na DH. Jakby Wigilijna przerobiona na siłę.

Jociaxd | 2016-06-23
Na półkach: 2016, Przeczytane