Wielka Encyklopedia Zwierząt. Ssaki. Tom 2

Cykl: Wielka Encyklopedia Zwierząt (tom 2)
Wydawnictwo: OXFORD Educational Sp. z o. o.
encyklopedia, zwierzęta, fauna, ssaki, małpy,
Kociara

Wielka Encyklopedia Zwierząt w 30 tomach opisuje faunę 6 kontynentów. Encyklopedia zawiera kolorowe fotografie, rysunki i przejrzyste schematy. Za pomocą systemu map i ikon informacyjnych Czytelnik łatwo odnajdzie najważniejsze dane dotyczące danego gatunku. Najświeższe wiadomości dotyczące charakterystycznych zachowań i biologii zarówno zwierząt powszechnie występujących, jak i niezmiernie...

Wielka Encyklopedia Zwierząt w 30 tomach opisuje faunę 6 kontynentów.
Encyklopedia zawiera kolorowe fotografie, rysunki i przejrzyste schematy. Za pomocą systemu map i ikon informacyjnych Czytelnik łatwo odnajdzie najważniejsze dane dotyczące danego gatunku. Najświeższe wiadomości dotyczące charakterystycznych zachowań i biologii zarówno zwierząt powszechnie występujących, jak i niezmiernie rzadkich ułatwią zrozumienie skomplikowanych mechanizmów rządzących naturą.

źródło opisu: redakcja encyklopedii

źródło okładki: zdjęcie autorskie

wiejskifilozof | 2014-04-19

Ciekawe,acz krótkie opisy małp i ryjkonosów oraz latawców.Zdjęcia wykonane w naturze.Jednak nie każdy
gatunek został sfotografowany.

Ola | 2011-07-04