Pan Tom buduje dom

Wydawnictwo: Omedia Sp. z o.o.
Mr. Rouse builds his house
dla dzieci
Ada

Czy łatwo jest napisać a tym, jak powstaje dom? Pewnie latwo, bo można napisać tak: bierze się cegłe, na niej stawia następną i następną, i następną... Kto nie budował domków z klocków, zamków z piasku, szałasów z patyczków? No tak, w ten sposób pewnie łatwo. Ale jak powiedzieć naraz o wszystkim: o układaniu cegły na cegle, ale także o tym, że najpierw trzeba sobie taki dom wymysleć, potem go narysować, znaleźć miejsce, gdzie stanie, podłączyć wodę, i światło,postawić zegar... bo inne są w Polsce, a inne w Chinach, jeszcze inne w Afryce... I że inne były kiedyś, a inne są teraz.

źródło opisu: fragment wstępu

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Jak ocenic ksiazke ktora byla moja PIERWSZA..? :) Daje jej maxymalna ilosc gwiazdek nie za tresc - ktorej juz nawet za mocno nie pamietam :P ( taaak...skleroza nie boli...;) ale za bakcyla ? Nie . Za te pierwsza darmowa dzialke :P wszak ksiazke wypozyczylam z biblioteki , ba, wciagnelam w niecne dzielo starszego brata bo jeszcze maloletnia , praw czytelniczych nie mialam :P Po tej poszlo juz z gorki i dzisiaj z duma moge o sobie powiedziec - jestem nalogowcem :D Nie ma dnia bez dawki , czasem jestem na totalnym haju zarywajac noce dla nowego towaru :P Ale warto :)

Corsa | 2015-09-25

Moja pierwsza książeczka, mam jeszcze wydanie z lat '50tych, do dzisiaj darzę sentymentem :)

gosia | 2015-01-11
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane

Ulubiona książka mojego trzylatka. Czytamy ją codziennie ze 2-3 razy. Świetna opozycja dla wszechobecnej grafomanii dla dzieci. Polecam!

Ingratus | 2016-08-26
Przeczytana: 2010 rok
cieciowo | 2016-04-06
Kinga Jarecka | 2015-04-14
Numer 501: Themerson

Dziwna sprawa z tym Themersonem: mając wszelkie zadatki na pisarza, który powinien być wychwalany przez krytykę oraz czytany szeroko i wielbiony przez czytelników, jak dotąd funkcjonował niemal jako autor dla wtajemniczonych.