Pack Alpha

Cykl: Were Chronicles (tom 1)
Wydawnictwo: Total-E-Bound Publishing
Pack Alpha
9781907010200
angielski
Czarny_Kot

Marissa Boyd finds herself drawn into a world she can never be a part of, complete with an Alpha wolf who takes whatever he wants. And he wants her. Marissa Boyd knows, as a non-shifter, she doesn't belong in Pack territory. She braves a visit to attend her sister's mating ceremony and meets the shifter who will change her entire life and beliefs. Gage Wolf knows Marissa is hiding a pained...

Gage Wolf knows Marissa is hiding a pained past. As Alpha, he must do whatever it takes to protect his pack, and he considers Marissa a part of that group. Making her his is just an added benefit.

When Marissa's old lover tries to claim her for his own, Gage knows he will never let her go and sets out to prove that to everyone else. Now he just has to make her understand that she belongs with the pack and to the Pack Alpha.

źródło opisu: http://www.total-e-bound.com

źródło okładki: http://www.total-e-bound.com

katala | 2018-09-12
Przeczytana: 23 stycznia 2015

Nie będzie długo, bo i książeczka nie była zbyt długa. Ale za to całkiem fajna.
Od dawna mówię, że lubię zmiennych, nawet bardzo. W sumie kiedy w książce czy opowiadaniu jest choćby odrobina sensu, to jestem w stanie wiele w tej kategorii tolerować. (Jakoś wymykają mi się z tego PSI, choć próbowałam kilka razy nadal nie znajdujemy wspólnej nici porozumienia.)
Czytam zmiennych dla relaksu i odprężenia. I to chyba jedno z niewielu miejsc gdzie seks, pożądanie, a raczej ich spore nagromadzenie na łamach jednej książki nie zniechęcają mnie, nie odstręczają. Nawet lubię kiedy po pierwszym spojrzeniu bohaterowie nie potrafią opanować swojego pociągu tylko muszą skończyć na trawie, na ścianie, a najrzadziej w łóżku. Dla mnie wpisuje się to w kategorię i nie narzekam.
Tutaj było bardzo podobnie.
Okazało się, że miałam rację i kiedyś czytałam Pack Alpha. Ale na tyle niewiele pamiętałam, że uznałam, że spełni to założenia poleconej książki. Na niecałych 100 stronach wiele się dzieje. Bo i...

Loszki69 | 2015-11-17
Przeczytana: 17 listopada 2015

30 - tyle minut zajęło mi przeczytanie tego dziewięćdziesięcio stronowego opowiadania (książka tego nazwać nie można). Nie oczekiwałam zbyt wiele, ale dla tej "książki" to i tak za wiele. Dziewczyna przyjeżdża do siostry, gdzie spotyka alfę z którym już 2 dnia uprawiają seks w lesie, a gdy on łapie ją za rękę ona się rumieni. WTF? Czytałam wiele takich krótkich paranormal romansów, ale ten był chyba najgorszy. Nie polecam! ;[

bookish | 2014-09-28
Przeczytana: 28 września 2014

cóż książką bym tego nie nazwała, a raczej opowiadaniem, tak zdecydowanie. akcja dzieje się szybko i do końca nie poznajemy wszystkich faktów, dużo seksu, dużo paplaniny. takie opowiadanie na wieczór.

asia20100 | 2014-06-13
Przeczytana: 13 czerwca 2014

Książka nie przypadła mi do gustu. Nie lubię historii gdzie akcja między bohaterami zaczyna się już na pierwszych stronach a po tygodniu znajomości mamy już wielką miłość...No i przede wszystkim za mało było mi tam wilków...
Pomysł autorki był niezły-gorzej z realizacją ;)

AnnaMaryMadlene | 2014-04-09
Na półkach: Przeczytane, Ebooki

W tej książce nie ma prawie nic wspólnego z fantasy, z wilkołakami etc. Akcja dzieje się szybko i przewidywalnie. Wiele książek z tego gatunku jest godnych polecenia, ale nie ta.

Dziewczyna która jest zmiennym nie może się zmienić.
Jej siostra wychodzi za mąż.
A alfa stada jej siostry to prawdziwe ciacho.
Ale wpada były i psuje te sielankę....
I kto ty pierwszy weźmie ślub, lub ucieknie sprzed ołtarza...
Bo czasami warto złamać prawo..:D
:I*U

daria | 2011-12-03
Na półkach: Przeczytane, 2011
Przeczytana: 02 grudnia 2011

Jedne z najlepszym opowiadań tego typu jakie czytałam.

Anima_Vilis | 2011-07-03
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 02 lipca 2011

Książką bym tego zbytnio nie nazwała, raczej jakimś dłuższym opowiadaniem które przeczyta się w deszczowy wieczór. W książce o wilkołakach jest zdecydowanie za mało futrzanych bestii. Akcja jest bardzo szybka, szybko się kończy i szybko czytamy ostatnią stronę. Odnosimy później wrażenie że jest to za krótkie, a akcja pisana jakby po łebkach. Polecam choć to książka na "jeden kęs".