Moje wielkie liczbowe igrzyska gimnastyka umysłu dla dzieci

Wydawnictwo: Mak

Moje wielkie liczbowe igrzyska Gimnastyka umysłu dla dzieci Rozpoczynamy wyjątkowe, liczbowe igrzyska olimpijskie w 37 dyscyplinach sportowych! Ta bogato ilustrowana, kolorowa książeczka ma za zadanie ułatwić dzieciom w wieku przedszkolnym i szkolnym poznanie cyfr oraz naukę wykonywania działań na liczbach od 1 do 100. Poznawanie i nauka pisania liczb od 1 do 10 Proste działania dodawania i odejmowania Liczenie i rozwiązywanie podstawowych działań na liczbach od 1 do 100 Ciekawe zabawy z liczbami w roli głównej Oryginalne łamigłówki liczbowe i Sudoku zadania tekstowe o różnym stopniu trudności Przejrzysty klucz odpowiedzi

Ewa | 2016-01-11
Tymciu | 2014-03-15