Zakochany kibic, czyli Lili na stadionie

Tłumaczenie: Magda Lubicz
Cykl: Przygody Lili (tom 3)
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Hexe Lilli im Fußballfieber

Lili jest mniej więcej w twoim wieku i wygląda zupełnie zwyczajnie. Bo Lili jest zwyczajną dziewczynką. No... może nie całkiem. Lili ma coś niezwykłego - księgę czarów, zgubioną przez czarownicę Surulundę. Lili nikomu o księdze nie powiedziała, ukrywa ją nawet przed młodszym bratem Leonem. Kiedy podczas międzyszkolnego meczu piłki nożnej drużyna Lili jest o włos od przegranej, dziewczynka...

Kiedy podczas międzyszkolnego meczu piłki nożnej drużyna Lili jest o włos od przegranej, dziewczynka dzięki czarom znajduje sposób na ujawnienie oszustwa drużyny przeciwnika... Czy reprezentacja klasy Lili wyjdzie z rozgrywek zwycięsko?!

źródło opisu: [Nasza księgarnia, 2004]

Ewka | 2012-08-16
Przeczytana: 2007 rok

Bardzo fajna książka dla dzieci i młodszych nastolatek ;)

MrocznaKosiarka | 2016-06-06
Na półkach: Z Biblioteki, Przeczytane