Sztuka Porozumienia

Tłumaczenie: Waldemar Baryło
Wydawnictwo: Czarna Owca
Talk your way to the top : communication secrets to change your life
poradniki
Vilka

Sztuka porozumienia to podręcznik przeznaczony przede wszystkim dla profesjonalistów zajmujących się sprzedażą, reprezentantów handlowych, menedżerów i trenerów. Jednak korzyści z lektury uzyskać mogą dużo szersze kręgi czytelników. Główne przesłanie autora jest równie trafne, co proste: chcesz znaleźć się i utrzymać "na topie"? Zasługiwać na uznanie i szacunek innych ludzi? Naucz się zatem dostrajać do nich, słuchać, znajdź indywidualny klucz do każdego, utrwalaj relacje. Autor ma dla nas dobrą wiadomość: te same umiejętności i aspekty emocjonalnej inteligencji decydują zarówno o karierze zawodowej, jak i szczęściu w miłości, a podstawowym wyposażeniem w "drodze na szczyty" jest technologia sprawnego komunikowania się.

źródło opisu: empik.com

źródło okładki: empik.com