Esterhazy. Historia o zającu

Esterhazy
978-83-926276-5-4
esterhazy, zając, mur berliński,
TrollBobic

Historia o małym zającu który jedzie do Berlina szukać dużej żony. Esterhazy to bardzo dobra rodzina arystokratyczna. Ale najlepsze rodziny też mają problemy. Esterhazy na przykład z pokolenia na pokolenie stają się coraz mniejsi. Może dlatego że zamiast sałaty i marchewki ciągle jedzą słodycze. Stary książę Esterhazy wymyślił jak rozwiązać rodzinny problem. Kazał swoim wnukom jechać w świat...

Historia o małym zającu który jedzie do Berlina szukać dużej żony.

Stary książę Esterhazy wymyślił jak rozwiązać rodzinny problem. Kazał swoim wnukom jechać w świat po duże żony. „Im większa tym lepsza”, powiedział. Najmłodszego Esterhazy`ego wysłał do Berlin, gdzie za wielkim murem mieszkało mnóstwo zajęcy. Ale mały Esterhazy nie od razu znalazł swoją Mimi. Przeżył przygody, o których opowiada ta śmieszna i mądra książka.

źródło opisu: Wydawnictwo Nisza, 2010

źródło okładki: http://www.nisza-wydawnictwo.pl/