Biegnąc

Wydawnictwo: Veda
83-85584-78-1
allison

To książka o poszukiwaniu radości, sukcesu i miłości, osadzona we współczesnych realiach Polski lat Dziewięćdziesiątych. Opisuje losy trzech pokoleń silnych kobiet. Każda z nich stara się znaleźć własną receptę na szczęście.

źródło opisu: od wydawcy

źródło okładki: www.veda.com.pl

Bilbo | 2011-08-23
Na półkach: Z biblioteki, Przeczytane, 2011
Przeczytana: 23 sierpnia 2011

Nie jest to czytadło, z którym można przysiąść na parę minut w pociągu czy na ławce w parku, by jakoś zapełnić czas. To porządnie napisana powieść, która wymaga czy też oczekuje chwili refleksji. Zbudowana jest z trzech części. Podobała mi się podróż w czasie do początków XX w. i historia Agnieszki. Może dlatego, że znalazłam w niej wiele własnych cech. Bohaterka współczesna - Małgorzata nie podbiła mojego serca. Podoba mi się tytuł, w formie do końca nieokreślonej. Każda z bohaterek biegnie. I tak naprawdę biegniemy i my.
Dobrze się czyta :)

książek: 2067