Muzyka dla małolatów

Wydawnictwo: G+J
978-83-7596-136-2
Monika Adamczyk

Fascynujące wprowadzenie do historii muzyki od najstarszych bębnów do syntezatorów oraz kręgu jej twórców. Zapoznaj się z pojęciami dotyczącymi rytmów i dźwięków muzyki różnych kultur, poznaj wszystkie okresy i style muzyczne oraz życiorysy i osiągnięcia najważniejszych kompozytorów i wykonawców. A może spróbujesz wykonać własny instrument muzyczny, ułożyć oryginalną choreografię lub napisać piosenkę w stylu rap!

źródło opisu: Merlin.pl, 2011

źródło okładki: Merlin.pl, 2011