Nieumarła i bezrobotna

Tłumaczenie: Agnieszka Ufland
Cykl: Królowa Betsy (tom 2)
Wydawnictwo: Amber
Undead and unemployed
solange

W pierwszym tomie Betsy Taylor, nieco roztrzepana singielka, której największą pasją są drogie buty, została zmieniona w wampira. Ale nawet jako świeżo upieczona Królowa Wampirów nie zamierza rezygnować ze swojej przyjemności. Znajduje pracę w ekskluzywnym sklepie z butami i jest w siódmym niebie - dopóki ktoś nie zaczyna zabijać jej poddanych. Królowa musi coś z tym zrobić i znów prosić o pomoc nieziemsko pociągającego nieumarłego, który bardzo działa jej na nerwy.

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2011

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/ksiazka/1118/nieumarła-i-bezrobotna

Mia | 2016-12-18
Przeczytana: 18 grudnia 2016

"Nieumarła i bezrobotna" to lekka, przezabawna książka, której główną bohaterką jest Betsy Taylor - królowa wampirów i miłośniczka butów. Kobiety nie sposób z kimkolwiek pomylić, jest bardzo wyrazista. Osobiście polubiłam ją, podobnie jak wielu innych bohaterów - Sinclaira, Jessicę, Marca, Tinę czy Marie.

W książce autorka posługuję się prostym językiem. Narratorka Betsy opowiada o wydarzeniach z humorem i ironią, co tylko potęguje sympatię do niej.

"Nieumarła i bezrobotna" to świetna lektura dla kogoś, kto potrzebuje chwili wytchnienia bądź ma gorszy dzień. Do przeczytania w dłuższy, zimowy wieczór.

Polecam!

CzytamNaOkrągło | 2016-05-14
Przeczytana: 14 maja 2016

Rewelacyjna. Zabawna. Wciągająca. Czytanie tej książki to sama przyjemność i doskonała rozrywka. Polecam gorąco.

Przeczytana: 30 stycznia 2016

Nie jest może tak zabawna jak pierwsza część ale spokojnie można to zaliczyć do paranormalnej komedii romantycznej. Momentami się śmiałam bo przyznam się szczerze, że Królowa Betsy jest tylko jedna. Pozycja z przygodą, szybkim tempem, ładnie i lekko się czyta. Polecam na rozluźnienie po ciężkim dniu.

czarownica | 2017-02-17
Na półkach: 2017, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 17 lutego 2017

Zabawna książka opowiadająca dalsze losy Batsy Taylor.
Czyta się ją bardzo szybko dzięki zwięzłym opisom i przezabawnym wydarzeniom.
Już nie mogę się doczekać 3 części :)

Niko | 2013-07-26
Przeczytana: 06 stycznia 2013

Drugi tom i również świetny.
Nic tylko czytać i śmiać się :)

Urszula | 2014-06-22

Świetna doskonała, pełna humoru książka oczywiście o wampirach.Przeczytana w ciągu jednego dnia, doprowadziła mnie do silnych bólów brzucha, mocno załzawionych oczu, i dziwnych spojrzeń mojego męża. Uśmiałam się po pachy, ale zdaje sobie sprawę że nie każdemu przypadnie do gustu. Wampiry, wątek miłosny, dziwne zdarzenia losu bohaterki. Dla mnie bomba!!!

Anna Chaudiere | 2013-07-04
Przeczytana: 04 lipca 2013

Królowa Wampirów - bezczelna, bezpośrednia, nie grzesząca spostrzegawczością - odwagi, charyzmy i... Króla Wampirów można jej pozazdrościć ;)
Król Wampirów? - Nic nie powiem, ale zlinczujcie mnie, lub nie - całą książkę przeczytałam dziś, czyli 4 lipca, w skupieniu oczekując opisu ich bezpośredniego aktu seksualnego - uff, na szczęście był :D

Dorota2210 | 2017-02-08

To druga część przezabawnej historii o Wampirzycy Betsy mającej słabość do markowych butów. Uwielbiam poczucie humoru autorki książki pozwala ona oderwać się od codzienności. Bardzo szybko się ją czyta ( wręcz połyka)
Polecam.💓

Linethin | 2017-01-16
Przeczytana: 12 stycznia 2017

No z tą częścią już jest o wiele lepiej. Betsy jest mniej irytująca, dzięki czemu o wiele łatwiej i przyjemniej się czyta. Ale niestety dalej uważam, że mogłoby być lepiej.

witamy_w_piekle | 2013-08-22

Równie dobra jak pierwsza część:) można się uśmiać.