prawo
solange

Podręcznik poświęcony ogólnym problemom teorii prawa oraz filozofii prawa, oparty na odpowiednio zmodyfikowanym materiale pióra prof. dr Sławomiry Wronkowskiej i prof. dr Zygmunta Ziembińskiego zawartym w "Zarysie teorii państwa i prawa" z 1 991r. Podręcznik ma charakter pracy zbiorowej w ramach, której każdy ze współautorów odpowiada za napisane przezeń rozdziały. Pozycja ta jest...

Pozycja ta jest przeznaczona dla studentów, uniwersyteckich wydziałów prawa.

źródło opisu: http://www.arsboni.com.pl/html/main_nas.html

źródło okładki: http://www.arsboni.com.pl/html/main_nas.html