Fit for life not fat for life

Wydawnictwo: Health Communications Inc.
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Fir for life not fat for life
0-7573-0113-4
zdrowie, medycyna
angielski
neta

Jesli probowales juz wszystkich diet z jednym tylko skutkiem - wszystkie kilogramy powrocily jak bumerang - to Harvey Diamond proponuje zdroworozsadkowa zmiane trybu zycia. Ksiazka w jezyku angielskim.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: www.hcibooks.com

neta | 2011-06-15
Przeczytana: 15 czerwca 2011

Podobnie jak poprzednie ksiazki Harveya, tak i ta mowi o tym, jak prosto zadbac o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Mniej w niej zolci niz w poprzednich "Fit for life", ale tez sporo tego, co sie juz wiedzialo po lekturze tamtych ksiazek. Troche donioslam wrazenie, ze Harvey probuje na sile przypomniec czytelnikom, ze ma im cos do powiedzenia.

Na półkach