Wszystko albo nic

Tłumaczenie: Klaryssa Słowiczanka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Special". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
High Stakes
dona

Przez całe krótkie życie Lea czuła, że jest inna. I była inna, o czym miała się przekonać w wieku lat szesnastu, kiedy to tajemnica jej pochodzenia została wreszcie jej wyjawiona. Dopiero teraz zrozumiała, dlaczego wiodła życie w ukryciu i dlaczego od najmłodszych lat wpajano jej wiedzę tak inną od tej, którą zdobywa się w szkołach. Lea miała bowiem do wypełnienia misję, od powodzenia której zależało, czy będzie miała wszystko, czy nie zostanie jej nic - nawet własne życie. Zadanie, którego miała się podjąć, było tym trudniejsze, że wymagało współpracy z Hawkiem Bladehunterem. Ten niezwykły człowiek zawsze budził w niej fascynację. Kiedy go spotkała po raz pierwszy, był indiańskim chłopakiem z rezerwatu. Teraz Hawk stoi na czele kluczowego działu potężnej i wpływowej korporacji, zdaje się jej sprzyjać, a ona instynktownie mu ufa. Czy jednak Hawk zamiast sojusznikiem nie okaże się śmiertelnym wrogiem?

źródło opisu: Harlequin, 2000

źródło okładki: Harlequin Enterprises