W co się bawić pomysły na wakacje, ferie i święta

Tłumaczenie: Michał Brodacki
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
The Usborn Little Book Of Things to Make and Do in the Holidays
978-83-7073-596-8
Anna_R

Co robić w wakacje, ferie i święta? Jak twórczo i ciekawie wypełnić wolny czas? Mając pod ręką tę książkę, Twoje dziecko nigdy nie będzie się nudzić. Znajdzie w niej pomysły na różnorodne zabawy: rysowanie, malowanie, przygotowywanie smakołyków, robienie ozdób i zabawek, a nawet przebieranie się za różne postacie. Znajdzie w niej pomysły na różnorodne zabawy: rysowanie, malowanie,...

źródło opisu: Okładka książki, str IV, Oficyna Wydawnicza MULTICO, 2008

źródło okładki: http://www.multicobooks.pl