Dobry szef martwy szef

978-83-62195-45-9
biznes, psychologia
biznes, finanse
Karol

Książka Raya Immelmana to powieść biznesowa o wartkiej, obfitującej w nagłe zwroty akcji i ciekawej, pouczającej fabule. Jej główny bohater, Greg Wright, musi sprostać postawionemu przed nim nieoczekiwanie trudnemu zadaniu i wyprowadzić z kryzysu fabrykę mikroprocesorów, będącą częścią dużego koncernu produkującego podzespoły komputerowe. Jeśli mu się nie uda, cały koncern będzie miał spore kłopoty. W nowym miejscu wszyscy rzucają mu kłody pod nogi, jednak on uparcie dąży do celu, mając u boku przyjaciela, Dennisa van Burena. Obaj korzystają przy tym z pomocy mądrego, choć trudnego w kontaktach mentora, Butcha Johnsona, który daje im wskazówki pozwalające usprawnić kontakty z dużymi grupami ludzi i przeciągnąć ich na swoją stronę. Greg i Dennis muszą zidentyfikować dwadzieścia dwie cechy plemienne, zanim uda im się zbudować wspaniałą organizację, w której pracować będą zadowoleni, zmotywowani, kreatywni ludzie…

źródło opisu: MT Biznes, 2010

źródło okładki: http://www.mtbiznes.pl/b556-dobry-szef-martwy-szef.htm

Krzysiek | 2015-01-06
Na półkach: 2017, Przeczytane, 2015
Przeczytana: 06 stycznia 2015

Uwielbiam gdy czytam jakąś książkę.. na chwile sie odrywam aby coś przemyśleć... i w głowie nagle sam do siebie mówię "No właśnie!", "Racja!", "Czemu ja na to wcześniej nie wpadłem!" Kolejna powieść biznesowa, którą czyta się jak dobry thriller. Rewelacja... ale, wiecie co? ... nie czytajcie jej, zostawcie tą wiedzę nielicznym ;)

Renata | 2012-11-30
Przeczytana: 11 listopada 2012

Bardzo fajna książka, zasadniczo ma pełnić rolę poradnika dla osób, które "szefują" ale jest jakby z fabułą. Czyta się z dużym zainteresowaniem.

ravmax | 2015-05-04
Przeczytana: 04 maja 2015

Bardzo ciekawe spojrzenie na zarządzanie połączone z fabułą dodana troszkę na siłę, ale powodującą że nie czyta się tej książki jak podręcznika

monika | 2013-06-04
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 04 czerwca 2013

Bardzo dobra receptura na poprawę funkcjonowania każdej firmy i nie tylko, napisana bardzo dostępnym językiem w formie powieści.

Karol | 2011-06-05
Przeczytana: maj 2011

Bardzo dobra książka, dająca wiele receptur na uzdrowienie źle funkcjonującej firmy...

Aldona Jarząbek | 2018-01-14
Przeczytana: 14 lipca 2017