The Third Lynx

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Quadrail". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: TOR
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
0-7653-5669-4
SF, Quadrail, science-fiction
angielski
sveg

Druga część trylogii Quadrail. Akcja dzieje się niedługo po wydarzeniach z Nocnego pociągu do Rigel. Frank Compton wraz z Baytą chcą nawiązać kontakt z Fayrem niszczącym pozostałości po Modhrim w systemie Bellidosh. W czasie podróży czteroszynówką tajemniczy człowiek składa Comptonowi ofertę pracy, a później ktoś go zabija. Z jego śmiercią może mieć związek Modhri i zagadkowy, tytułowy Ryś (Lynx).

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: http://media.us.macmillan.com/jackets/500H/9780765356697.jpg

mbr | 2012-11-27
Przeczytana: 27 listopada 2012

Książkę polecam przeczytać osobom którym spodobała się pierwsza część serii Quadrail. Podobnie jak w pierwszej części Frank Compton oraz Bayta walczą z Modhrim, w Third Lynx bardziej poznajemy samego Modhriego. Akcja książki toczy się kolejno w kilku lokacjach. Autor wymyślił ciekawą intrygę w konwencji pierwszej części.

limonkaie | 2015-09-06
Rafał | 2015-03-17