Władze RP na obczyźnie podczas II wojny światowej.

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Materiały do dziejów polskiego uchodźstwa niepodległościowego.". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Polskie Towarzystwo Naukowe na Obczyźnie
0-85065-281-2
historia
PPG

Fragment "od redaktora": "W drugiej połowie 1992 roku zgodziłem się, na prośbę Polskiego Towarzystwa Naukowego na Obczyźnie, objąć redakcję tomu pierwszego pracy zbiorowej, którą, osobiście oceniam, jako zarys historii politycznej władz Rzeczypospolitej na Obczyźnie w latach 1939-1945, zapewne nie kompletny, ale w miarę całościowy i osiągalny w stosunkowo krótkich ramach czasowych i przy ograniczonych zasobach ludzkich, jakimi dysponowaliśmy."

źródło opisu: Fragment

źródło okładki: zdjęcie autorskie