50/pięćdziesiąt. Wiersze wybrane

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Libra". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Libra
978-83-61412-36-6
adam lewandowski, poezja
poezja
jagarkar

"Uczucia, spostrzeżenia, myśli. Skojarzenia z zapachem lasu w oddali, załamywaniem się promieni słonecznych na powierzchni szronu, zamglone szarością dnia, zbyt ciasnym guziczkiem u kołnierza koszuli, niezbyt udanym występem drużyny piłkarskiej. Jednak przede wszystkim nerwowy pośpiech dnia, który nie pozwala odszukać dla siebie więcej przestrzeni, niż właśnie tych kilka spostrzeżeń i myśli, zapisanych na kartki fragmentarycznie w postaci dziennika. Tak zakończyły się wydarzenia, przygody, sny. Drzwi zamknęły się...aby mogły się otworzyć następne dla kolejnych wydarzeń, przygód i snów, które warto utrwalić w dzienniku."

Richard Sobotka

źródło opisu: Wydawnictwo LIBRA, 2008