Kim naprawdę jesteś?

Tłumaczenie: Anna Bieńkowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Husband potential
837149680X
dona

Poznali się w klasztorze... Była to wielka miłość od pierwszego wejrzenia. Gwałtowność tego uczucia zaskoczyła ich bardzo. Nie planowali stałego związku, nie zamierzali zakładać rodziny, ponieważ oboje chowali w sercu bolesne urazy - Andre dopiero jako dorosły mężczyzna dowiedział się, że jest nieślubnym dzieckiem mnicha i miał o to wielki żal do matki, a Franceska, porzucona przez ojca w dzieciństwie, nigdy mu tego nie wybaczyła i nie potrafiła uwierzyć w trwałość przysięgi małżeńskiej. Znali się bardzo krótko i wiedzieli o sobie tylko tyle, że on jest marynarzem, a ona dziennikarką i że dotychczas ich życiem kierowały gniew i gorycz. Jak pokieruje ich życiem miłość?

źródło opisu: Harlequin, 2000

źródło okładki: Harlequin Enterprises