Dalej w drogę. Łatwe i tanie podróżowanie po Europie i okolicach czyli wszystko, co turysta wiedzieć powinien.

Wydawnictwo: Publicat
978-83-245-1866-1
przygodowa
Kinqa

Cenne wskazówki- jak przygotować się do wyjazdu, zaplanować budżet, jak kupić bilet lotniczy ?za złotówkę?, jak szukać niedrogich hoteli i wynająć samochód, co i gdzie zjeść tanio i smacznie, o jakiej porze roku najlepiej pojechać. Jak nie wpaść w pułapkę ?all inclusive? i nie pochorować się na wyjeździe. Te i inne porady czytelnicy znajdą w książkach Tadeusza Chudeckiego. Opisy przeplatają się tu z wątkami wspomnieniowymi, anegdotami i praktycznymi informacjami oraz pięknymi fotografiami.

źródło opisu: www.empik.com

źródło okładki: salonkulturalny.pl

Santiago | 2014-11-02

Tadeusz Chudecki kolejny raz nie zawiódł. Choć druga książka jest poświęcona nieco mniej atrakcyjnym i odwiedzanym zakątkom świata to autor i tak wszędzie potrafi znaleźć wyjątkowe miejsce lub spotykanych po drodze ludzi. Bez wątpienia czytelnikowi udziela się wrodzony optymizm, pana tadeusza.

Klaudia | 2016-02-06
Na półkach: 2016, Przeczytane