Wzory korespondencji handlowej i umów w języku angielskim

Wydawnictwo: Świat Książki
978-83-247-1815-3
Piotr

Od listu intencyjnego po umowę o leasing O potrzebie znajomości języka angielskiego nikogo nie trzeba przekonywać. Język Szekspira od lat ma status języka międzynarodowego. Ta książka pomoże wszystkim stającym przed koniecznością sformułowania oficjalnego pisma po angielsku. Wśród pism do firm i instytucji są wzory korespondencji z bankiem oraz specjalistycznych umów związanych z prowadzeniem...

Od listu intencyjnego po umowę o leasing
Wśród pism do firm i instytucji są wzory korespondencji z bankiem oraz specjalistycznych umów związanych z prowadzeniem firmy – z wymaganym układem graficznym. Suplement zawiera wyrażenia niezbędne w prowadzeniu takiej korespondencji i rozmowach służbowych.

źródło opisu: Świat Książki, 2009

źródło okładki: Świat Książki