znaczenie wolumenu

Wydawnictwo: WIG-Press
biznes, finanse

Wskaźniki stworzone przez Richarda Armsa, takie jak indeks Armsa, znany również jako TRIN, łatwość ruchu (Ease of Movement), czy equivolume, są najczęściej stosowanymi innowacjami technicznymi ostatnich lat i jednymi z najważniejszych, jakie wykorzystuje się na dzisiejszej Wall Street. Polskim analitykom i inwestorom wskaźniki te znane są choćby z programu komputerowego MetaStock, ale dopiero dzię

moneygrabbing | 2016-04-16

Warto przeczytać gdyż wielu inwestorów nie docenia znaczenia wolumenu. Autor udowadnia, że warto brać go w swojej analizie technicznej.

gustow | 2014-12-06
Przeczytana: 01 lipca 2008

Jak dla mnie to mało treściwa książka, według mnie dziś wolumen nie ma tak wielkiej mocy jak miał kiedyś.

ir3k | 2012-05-04
Na półkach: Przeczytane, Giełda