Mercury

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Historia podboju kosmosu". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Project Mercury
978-83-7648-722-9
mercury astronautyka usa
technika

Książka ta prezentuje pierwsze misje kosmiczne przeprowadzone przez amerykańskich astronautów w czasie programu "Mercury". Opisuje ona poszczególne dokonania pilotów/astronautów, szczegóły lotów, wyniki, a wszystko to podparte jest licznymi ilustracjami i rysunkami.

źródło okładki: www.proszynskimedia.pl/

Magdalena Ru | 2014-07-03
Przeczytana: 03 lipca 2014

W przystępny a zarazem skondensowany sposób przedstawione główne założenia oraz przebieg i osiągnięcia programu Mercury, który miał za zadanie wysłać w kosmos Amerykanina. I sprowadzić żywego na Ziemię, co po raz pierwszy udało się 5 maja 1961 roku. Dla mnie fascynująca historia, bogato ilustrowana.

Anvariel | 2011-08-04
Przeczytana: czerwiec 2011

Sporo ciekawych i bardzo szczegółowych informacji podane w bardzo (za bardzo) zwięzłej formie. Liczyłam, że książeczki te będą bardziej obszerne, ale jak za te pieniądze to może być :).

mercator | 2016-01-16
| 2014-07-24