Kocham Adama

Tłumaczenie: Alicja Dobrzańska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Dangerous game
dona

Czy można kochać swojego kata? Penny została skazana na pół roku więzienia. Za dobre sprawowanie wyszła po trzech miesiącach. To Adam Sterne, jej były szef, rzucił oskarżenie i podał ją do sądu. Była niewinna, ale on nawet nie chciał jej wysłuchać. Teraz pragnęła tylko jednego — zemścić się na człowieku, przez którego zaznała tyle upokorzeń. Obmyśliła więc podstępny plan i zamierzała zniszczyć swojego prześladowcę, gdy nagle okazało się, że Adam ją kocha!

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2001

źródło okładki: Harlequin Enterprises