Być aktorem. Podstawy techniki aktorskiej Teatr Film Telewizja Radio

Wydawnictwo: Fosze
aktor, kino
Piotr

Książka ta, to jeden z tego typu podręczników, które w prosty i przejrzysty sposób opisują drogę jaką musi przebyć ktoś marzący o uprawianiu zawodu aktora [...]. Każdy, kto zamierza poważnie zajmować się sztuką aktorską przeczyta tę książkę z ciekawością i uwagą. Autor dołącza wywiady z kilkoma znakomitymi kolegami - wywiady, które stają się czymś innym niż tradycyjne rozmówki zamieszczane w pismach o profilu rozrywkowym[...]. Na polskim rynku nie ma właściwie obecnie żadnego równie syntetycznego i przyjaznego czytelnikowi podręcznika. Maciej Wojtyszko Reżyser teatralny, filmowy i telewizyjny, dramaturg, pisarz, scenarzysta, wykładowca reżyserii w Akademi Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie.

źródło opisu: http://sklep.biblionetka.pl/

źródło okładki: http://sklep.biblionetka.pl/

Margaretka44 | 2016-01-27
Na półkach: 2016, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 27 stycznia 2016

Bardzo fajnie napisana. Przybliża sztukę aktorstwa czytelnikowi. :)
Jeśli ktoś interesuje się aktorstwem i chce poznać jego tajniki lub podstawy to mogę polecić tę książkę.

Madame_Bijou | 2014-12-29
Przeczytana: 24 czerwca 2014

Można śmiało polecić na początek kandydatom do szkół teatralnych.

Paolka | 2018-02-25
Laerd | 2016-06-24