Hiszpański posag

Tłumaczenie: Wojciech Usakiewicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romans Historyczny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Impetuous
dona

Anglia, połowa XIX wieku. To, co miało połączyć rody Verrere’ów i Neville’ów, stało się początkiem wzajemnej nienawiści. A wszystkiemu była winna Margaret Verrere. Nie stanęła na ślubnym kobiercu z sir Erikiem Neville’em, lecz uciekła z ukochanym do Ameryki. Znikł też jej bogaty posag. Od czasu tego skandalu, który wydarzył się w końcu XVII wieku, opowieść o Czarnej Maggie urosła do legendy. Żyjąca sto pięćdziesiąt lat później Cassandra Verrere postanowiła odszukać drogocenny posag, aby pomóc rodzinie. Niestety, niezbędna okazała się pomoc sir Philipa Neville’a. Czy może mu zaufać?

źródło opisu: Harlequin, 2002

źródło okładki: Harlequin Enterprises

eve | 2015-08-18
Przeczytana: 18 sierpnia 2015

Lekka książka w pewnych momentach trochę przynudnawa. Akcja poszukiwania skarbu zaś ciekawa i dzięki niej dotrwałam do samego końca książki. Koniec zaś tendencyjny. Nic specjalnego.

GuillaumeFrancois | 2016-03-17
Diff | 2015-06-15