Numerologia. Droga Życia

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
melania35

Numerologia, kierunek wiedzy ezoterycznej, z historią sięgającą kilku tysięcy lat wstecz, powstała nie o to, by, niczym "scenariusze przysżłości bez gwarancji" generować wizje tego, co się ?wydarzy", lecz po to, by Ci pomóc lepiej żyć. Przekonuje, ż eza pomoca liczb można opisać wszystko. Dopiero odkrywając tkwiące w nich ukryte znaczenie, łatwiej będzie Ci poznawać świat, przewidywac to, co może Cię spotkać już wkrótce oraz rozwiązywać problemy.

źródło opisu: Studio Astropsychologii, 2004

źródło okładki: empik.com