Okładka książki Majątek w Australii

Majątek w Australii

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Światowe Życie. Ekstra". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
papier
dona
8,25 (4 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Przed laty Jack został wyrzucony z posiadłości ojca przez swoją macochę. Nigdy nie zapomniał tego dnia. Obecnie jest znanym biznesmenem i jedynym dziedzicem rodzinnego majątku w Australii. Ma więc okazję do zemsty na macosze i swoich przyrodnich siostrach. Jednak jedna z nich, Sally, mistrzyni w jeździectwie, od dawna budzi w nim gorętsze uczucia. Jack pozwala jej zostać w rezydencji i nadal nią zarządzać. W zamian ma dla niej pewną propozycję...

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2010

Polecamy

Opinie czytelników
Naddia | 2013-03-29
Przeczytana: 29 marca 2013

Ocena oczywiście jak na harlequin :P

Agnieszka8391 | 2013-08-16
malgosiaks | 2013-05-27