Okładka książki Majątek w Australii

Majątek w Australii

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Światowe Życie. Ekstra". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
papier
dona
8,25 (4 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Przed laty Jack został wyrzucony z posiadłości ojca przez swoją macochę. Nigdy nie zapomniał tego dnia. Obecnie jest znanym biznesmenem i jedynym dziedzicem rodzinnego majątku w Australii. Ma więc okazję do zemsty na macosze i swoich przyrodnich siostrach. Jednak jedna z nich, Sally, mistrzyni w jeździectwie, od dawna budzi w nim gorętsze uczucia. Jack pozwala jej zostać w rezydencji i nadal nią zarządzać. W zamian ma dla niej pewną propozycję...

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2010

Polecamy

Opinie czytelników
Naddia | 2013-03-29
Przeczytana: 29 marca 2013

Ocena oczywiście jak na harlequin :P

Agnieszka8391 | 2013-08-16

Kalendarium literackie
  • Sławomir Koper
    51. rocznica
    urodzin
    Historia nigdy nie jest wyłącznie czarno-biała, jak to z reguły opisują nasi historycy. Ma wiele kolorów, tak jak barwne jest codzienne życie i barwni są jego bohaterowie.
  • Isaac Bashevis Singer
    112. rocznica
    urodzin
    Wszyscy gramy w szachy z Losem. On robi ruch i my robimy ruch. On usiłuje dać nam szacha i mata w trzech posunięciach, a my próbujemy temu zapobiec. Wiemy, że nie jesteśmy w stanie wygrać, ale mamy chęć pokazać mu prawdziwą walkę.
  • Nik Pierumow
    51. rocznica
    urodzin
    Nadziei nie ma tylko dla tych, którzy dobrowolnie z niej rezygnują.
  • Guy N. Smith
    75. rocznica
  • Voltaire
    320. rocznica
    urodzin
    - Co to takiego "optymizm"? - spytał Kakambo.
    - Ach - odparł Kandyd - to obłęd dowodzenia, że wszystko jest dobrze, kiedy nam się dzieje źle.
  • Michael Grant
    100. rocznica
    urodzin
    Tłum z płonących dzielnic, chcą przeżyć. Kto ich o to prosił?
  • Yvonne Woon
    30. rocznica
    urodzin
    Czasem warto skupić się na dobrych wspomnieniach. Przypominają człowiekowi, że szczęście jednak istnieje (...)
  • Thomas Enger
    41. rocznica
  • Anne McCaffrey
    3. rocznica
    śmierci
    Zakaz tylko zwiększa pragnienie.
  • Richard Leigh
    7. rocznica