Kryjówka

Tłumaczenie: Andrzej Szydłowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Super Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The Hiding Place
837149114X
hotel, ucieczka, miłość, tajemnica
dona

Laurel Atchinson - teraz Laurie Atkins - przyjeżdża do Wolf Hill, małego miasteczka w kanadyjskim stanie Alberta, i podejmuje pracę w kuchni miejscowego hotelu. Stara się mówić o sobie jak najmniej, pragnąc ukryć swe pochodzenie i przyczyny, dla których się tu znalazła. I zapewne jej plan by się powiódł, gdyby nie Jason 0'Neal, który pojawia się w miasteczku wkrótce po niej i sprawia, że mieszkańcy zaczynają o nich mówić. Kim on jest? - dopytują się - i dlaczego tak bardzo się nią interesuje? Laurel nie potrafi odpowiedzieć na te pytania; wie jedynie, że za wszelką cenę musi zachować swą tajemnicę i nie ulec czarowi tego mężczyzny.

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 1997

źródło okładki: Harlequin Enterprises