Daniel i Lwica

Tłumaczenie: Urszula Gutowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Super Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Daniel and the Lion
dona

Ogłoszenie brzmiało: „Poszukuje się fizykoterapeuty. Trzy godziny dziennie plus dodatkowa pielęgnacja w razie potrzeby, pełne wynagrodzenie, mieszkanie". To była praca, jakiej Jamie potrzebowała. Zapewniłaby jej utrzymanie, a jednocześnie dała możliwość realizacji ambitnych planów. Wizyta pod podanym adresem okazała się wielką niespodzianką. Dom znajdował się w najzamożniejszej dzielnicy Calgary, a jego dziwni, smutni mieszkańcy rozsiewali wokół siebie niespokojną aurę tajemniczości.

źródło opisu: Harlequin, 1995

źródło okładki: Harlequin Enterprises

Roman Dłużniewski | 2016-12-06

Byłem na wyjeździe i do czytania był tylko Harlequin koleżanki. Przeczytałem. To są jednak zdecydowanie babskie książki.

bookslover | 2013-08-17
Przeczytana: 12 stycznia 2013

Morgan James O’Rourke od lat wynajmowała mieszkanie z hałaśliwymi studentkami, które czasami mieszkały z chłopakami. Dodatkowo nie przejmowały się zbytnio porządkiem. Jamie była porządna i lubiła gdy jest czysto. Jej strona pokoju była bardzo schludna, a druga strona wyglądała jakby przeszedł przez nią huragan. Jej bratowa wypatrzyła fantastyczną ofertę w gazecie. Pewien człowiek potrzebował fizykoterapeuty. Jamie była wspaniale wyszkolona w tym fachu z pięcioletnim stażem. Pisała teraz program dla ludzi, którzy mają problemy z sercem. Treść ogłoszenia:

„Poszukuje się fizykoterapeuty do masażu paraplegika. Trzy godziny dziennie plus dodatkowa pielęgnacja w razie potrzeby, pełne wynagrodzenie, mieszkanie.”

Oferta bardzo atrakcyjna, szczególnie dla kobiety z takimi umiejętnościami i wykwalifikowaniem. Dodatkowo zapewnione mieszkanie. Była bardzo wdzięczna swojej bratowej – Doreen – za powiadomienie jej o tej pracy. Skontaktowała się z ogłoszeniodawcą i w umówionym terminie...

książek: 1910
izomorfia3 | 2015-01-16