Antoni Kępiński - człowiek i dzieło

83-200-0441-1
antoni kępiński

Marago | 2013-07-21
Przeczytana: 08 lipca 2013

Doskonała pozycja, ale i wybitna postać, której dotyczy. Fascynująca biografia profesora Antoniego Kępińskiego, przedwcześnie zmarłego psychiatry i myśliciela. Życiorys profesora mógłby stanowić fantastyczną osnowę scenariusza filmowego. Książka świetna, ale... należy odcedzić marksistowsko-leninowskie wtręty z minionej epoki.
Opinia dotyczy pierwszej części książki. Druga część specjanie mnie nie zainteresowała. Obie części oddziela niezwykle interesujaca ikonografia. Polecam.

Alex1717 | 2017-03-30

Drobiazgowo przedstawia zycie jednego z najlepszych polskich psychiatrow. Lektura moze byc nieco wyczerpujaca szczegolnie dla tych, ktorzy szukaja zwięzłych wiadomosci na temat bohatera biografii. Dla ty h innych, ktorzy chca wejsc w prawdziwy świat Kępińskiego to gratka nie lada. Niech nie odstrasza data wydania! :)

| 2015-07-10
Przeczytana: grudzień 2003