Jak dożyć w zdrowiu 120 lat

popularnonaukowa
sylwka128

Książkę ‘Jak dożyć w zdrowiu 120 lat„ warto mieć pod ręką w każdej rodzinie, warto zaufać wiedzy, radom i wskazówkom życiowym Autora.Jeden twórców medycyny rodzinnej w Polsce dr n.m. Jacek Putz tak pisze o tej książce we wstępie: Autor nie sili się na styl i język medyczny a wręcz przeciwnie – nawet najbardziej złożone zagadnienia stara się przedstawić w sposób maksymalnie przystępny, opisowy, co czyni z tej książki coś na kształt elementarza w powszechnej edukacji zdrowotnej.

źródło opisu: Matras

sylwka128 | 2011-05-24