Do góry nogami

Wydawnictwo: Wilga
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Czy ktoś widział lecącego żurawia budowlanegoa Czy ktoś słyszał śpiewającego zającaa A może ktoś wie jak wygląda świat do góry nogami a Jeśli nie, to zapraszamy do lektury wierszy dla dzieci autorstwa Jacka Paciorka pod tytułem Do góry nogami Trzydzieści zabawnych i pouczających wierszy przyprawionych ciekawymi ilustracjami Pani Anny Halarowicz przeniesie nas na moment do innego świata.

Przeczytana: 03 marca 2014

Wspaniałe, bardzo dowcipne wiersze, które zapierają dech w piersi i doprowadzają do łez z powodu znacznej ilości śmiechu :)

Tablice
    Jacek Paciorek, Justyna Piekarczyk-Gałkowska, Piotr Czerwiński (historyk), A...
Na półkach