Długo i szczęśliwie

Tłumaczenie: Anna Bieńkowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Twice a Princess
978-83-238-5552-1
Mariola

Zerwane zaręczyny to ciężkie przeżycie. Nic dziwnego, że odtąd Alec nazywa Merry, dawną ukochaną, "piękną jędzą" i próbuje wymazać jej obraz z pamięci. Wyrusza w świat i rzuca się w wir interesów. Po latach spotyka Merry na wyspie u wybrzeży Florydy. Nie czuje do niej nienawiści, ale kocha ją nawet mocniej niż kiedyś. Znowu myślą o wspólnym życiu, jednak oboje zdają sobie sprawę, że nigdy nie będą szczęśliwi, jeśli nie zdobędą się na szczerą rozmowę o starych dziejach...

źródło opisu: Harlequin Enterprises

źródło okładki: www.chomikuj.pl

Ania | 2013-09-03
Na półkach: 2013, Przeczytane, Romans
Przeczytana: 03 września 2013

Ten romans nie jest szczególnie dobry.Książka przypomina mi bardziej opowieść dla dzieci skoro opowiada o księżniczce zamienionej w staruszke z powodu jej rozkapryszenia.Przez siedem lat ma swatac dwadzieśćia jeden par by klątwa przestała działać.Pojawia się też książe w którym zakochuje się a na koniec żyją długo i szczęśliwie.Czytałam lepsze romanse.

Mak | 2014-03-24

Czytałam już wiele książek Harlequin, ale z czymś takim spotkałam się po raz pierwszy. Każda strona wywoływała większy szok i niedowierzenie.

Treść książki niewiele miała wspólnego z opisem na okładce. Poniekąd o to chodziło, ale nie to w niej było najważniejsze.

Opowiadanie, choć tak inne, o dziwo mi się podobało, jednak nie spodziewałam się wróżkowych matek chrzestnych, ani zaklętych księżniczek. Książka bardziej przypominała baśń fantasy, w stylu ”Pięknej i Bestii”, tyle że odwrotnie, niż zwyczajny Harlequin. Już sam prolog może wprowadzić niezły chaos.

Nie zrozumiałam jednak, jak bohaterowie mogli się nie rozpoznać, skoro w przeszłości byli zaręczeni.

Książkę poleciłabym każdemu, kto chce znów, choć przez chwilę, wrócić wspomnieniami do dzieciństwa.

A na zachętę cytat:
„Pamiętacie, kiedy byliście małymi dziećmi i wierzyliście w bajki, marzyliście o tym, jakie będzie wasze życie? Biała sukienka, książę z bajki, który zaniesie was do zamku na wzgórzu. Leżeliście w nocy w...

malgosiaks | 2013-08-04
Przeczytana: 29 lipca 2013