Transformers - Movie Prequel #03

Tomek

Adrian Jeżak | 2014-09-25
Na półkach: Przeczytane, Komiksy
Przeczytana: 24 września 2014

Kolejna częśc i kolejna bliżej finału sięgajacego początku filmu. Przybycie Bumblebee, zbudowanie tamy, To co w filmie zajęłoby kilka sekund sceny jest w tym komiksie na kilku stronach. Pytam więc, dlaczego nie umieszczono tego w filmie. Żal było tych kilku minut na początek fabuły o dużo lepszej i dużo bardziej wciągającej akcji niż to co zrobiono?
Są rzeczy krótych nigdy nie zrozumiem.
Nie zaprzeczam jednak , że komiksy mimo iż nadal czytam je po ang są bardzo dobre(;. Czyżby tylko pierwsza cześc mnie zawiodła? a może to uwielbienbie dla transformersów z dzieciństwa? Ta opinia dowodzi faktu, że faceci rzeczywiście nie dorastają. Wybaczcie mi.
Zachęcam
Adrian Jeżak