An Introduction to General Systems Thinking
83-204-0129-1
Mil

Wprowadzenie do teorii systemów, szeroko nawiązujące do dziedziny programowania, medycyny, inżynierii, socjologii, architektury i wielu innych. Książka w klarowny sposób przekazuje innowacyjny sposób podejścia rozwiązywania problemów dotyczących projektów, produktów, organizacji oraz różnorakich rzeczywistych systemów i układów. Na licznych przykładach wykazano zalety myślenia systemowego,...

Na licznych przykładach wykazano zalety myślenia systemowego, które wprawdzie nie przynosi więcej informacji, umożliwia natomiast ułożenie zebranych danych, ich zinterpretowanie i zidentyfikowanie związków między nimi.

"I haven't changed my conviction that most people don't think nearly as well as they could had they been taught some principles of thinking" Gerald M. Weinberg

źródło opisu: Barnes & Noble, 2011, Wydawnictwa Naukowo - Techniczne 1979

źródło okładki: zdjęcie autorskie