Wszystko o Irmie : przygody i sekrety czarodziejki

Tłumaczenie: Jacek Drewnowski
Seria: W.I.T.C.H. Historie
Wydawnictwo: Egmont Polska
Tutto su Irma

Irma opowiada o sobie: od kłopotów, które sprawiał jej Andrew Hornby, po zamiłowanie do muzyki Karmilli, od obozu skautowskiego po problemy z matematyką... Nowa seria wzlotów i upadków Czarodziejki o największym temperamencie.

Irmina | 2014-08-17

Czytałam tę książkę bardzo dawno temu, ale Irma zawsze była moją ulubioną czarodziejką, więc ta książka mi się podobała. Zawiera wiele ciekawych informacji i poszerza wiedzę o tej bohaterce :)

Kiedyś, nawet nie pamiętam dokładnie kiedy, ale wiem, że były to czasy szkoły podstawowej czytałam tę książkę. Jeśli mam ją oceniać to tylko tak jak zrobiłabym to w tamtym wieku. Pamiętam, że książka bardzo mi się podobała, poszerzyła moje informacje o Irmie, a przy okazji zaciekawiła jej historią.

MagdaLena | 2013-10-25
Przeczytana: 2007 rok

Irma była moją ulubioną postacią z tej bajki. Szczerze mówiąc książka mnie zawiodła. Nie było zbyt wielu informacji o mojej ulubionej wtedy bohaterce, które by mnie zaciekawiły i zaskoczyły...

Natalia M | 2012-02-29
Przeczytana: 2010 rok

Kiedyś lubiłam WITCH i pamiętam że podobała mi się ta książka. Zawiera dość ciekawe informacje.

Tecna | 2016-04-23
Na półkach: Od marca 2016, Przeczytane
Przeczytana: 23 kwietnia 2016

Uwielbiam wszystkie rzeczy związane z witch. Moje ulubione czarodziejki to Irma i Taranee.

Kanakuji | 2011-09-27
Przeczytana: 27 września 2011

Fajna książka dużo ciekawych rzeczy.

MajkaCzyta | 2016-07-06
Mart | 2014-01-21