Miłość pułkownika

Tłumaczenie: Wojciech Usakiewicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romans Historyczny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Colonel Ancroft's Love
dona

Anglia 1817 rok. Trzej młodzi mężczyżni, którzy zaprzyjaźnili się, służąc w armii Wellingtona, szczęśliwie przeżyli bitwę pod Waterloo. Adam Calthorpe, Ivo Trenchard i John Ancroft wracają do Anglii, aby podjąć zajęcia i obowiązki przerwane przez wojnę z Napoleonem. Niespodziewanie każdy z nich zakochuje się w kobiecie, która z pozoru wydaje się całkowicie nieodpowiednia. John Ancroft, lord Coverdale, bardzo niechętnie zdecydował się na podróż do rodowej posiadłości. Dla niego było to miejsce przeklęte - właśnie tam ukochana narzeczona zginęła w wypadku, o którego spowodowanie John się obwiniał, tam też mieszkała jego córka, która go nienawidziła. Musiał jednak podjąć obowiązki jako dziedzic tytułu i majątku. Wyruszył więc do Marrick w towarzystwie wdowy, która miała do spełnienia pewną misję w tamtej okolicy.

źródło opisu: Harlequin, 2005

źródło okładki: Harlequin Enterprises