Mit szczęśliwego dzieciństwa

Wydawnictwo: Twój Styl
8371631995
wychowanie w rodzinie
Hannah

Zanim Andrzej Samson stał się niesławnym Andrzejem S. napisał kilka naprawdę dobrych książek z zakresu psychologii. Oto jedna z nich.
W książce " Mit szczęśliwego dzieciństwa" rozkłada dzieciństwo na czynniki pierwsze, analizuje kolejne etapy życia dziecka (od świata widzianego oczami noworodka po problemy szkolne, dorastania i dojrzewania seksualnego), wskazuje wyzwania jakie niesie dla dziecka ten okres oraz wynikające skutki dla tworzącej się, kruchej jeszcze psychiki dziecka, a wszystko napisane w sposób prosty, nieprzeintelektualizowany i dostępny dla laika.

Maria | 2016-03-06
Jadzia | 2015-03-27