W.I.T.C.H. Burze w Wiatronii

Wydawnictwo: Egmont Polska

Czarodziejki odwiedzają obserwatorium astronomiczne. Kiedy wracają do domu, rozmawiając o kosmicznych sprawach, nad ich głowami pojawia się coś, co wygląda jak statek kosmiczny. Po chwili zjawisko znika, a wraz z nim znika Hay Lin! Czyżby porwało ją UFO? Nie! Hay Lin trafiła do Wiatronii jednego z niezliczonych światów. Wieją tam nadzwyczaj silne wiatry, a w dodatku bez przerwy szaleją burze. Władca tej niezwykłej krainy, Mistrz Pogody, będzie próbował wykorzystać magiczne zdolności Czarodziejki powietrza..

Kaskaderka016 | 2012-10-13
Przeczytana: 2006 rok

Moja ulubiona książka z dzieciństwa :)

Mizore | 2013-09-05
Przeczytana: 2007 rok

Książka według mnie gorsza niż te Elizabeth Lenhard, jednak zła nie jest, jeżeli ktoś lubi historie o tych czarodziejkach.

Pestka | 2016-09-07
Przeczytana: 2010 rok