Perfidna intryga

Tłumaczenie: Ewa Bobocińska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romans Historyczny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The Sweet Cheat
dona

Anglia, pierwsza połowa XIX wieku. To nie jest podróż dla przyjemności. Georgiana Westleigh i lord Edward Lyndhurst wyruszają na poszukiwanie Harry'ego Westleigha i Rycharda Thorpe'a, brata lorda. Zaprzyjażnieni ze sobą młodzieńcy, uciekli do Francji przed angielskim wymiarem sprawiedliwości. Grozi im surowa kara za udział w nielegalnych machinacjach finansowych. Lord Edward, początkowo uważający piękną Georgianę za wspólniczkę w oszustwie, przekonuje się jednak, że to szlachetna panna, i szybko ulega jej urokowi. Wszyscy czworo spotykają się w Calais. Okazuje się, że młodzieńcy są wykorzystywani przez bezwzględnego, niebezpiecznego hochsztaplera.

źródło opisu: Harlequin, 2008

źródło okładki: www.harlequin.pl