Z diabłem sprawa

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Przeciw diabłom i infamisom". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: RSW Prasa-Książka-Ruch
historyczna
Szafran

W walce z infamisem. Przeciw diabłom i infamisom - to cykl (serial), w którym opierając się na faktach historycznych autor ukazuje życie i obyczaje Rzeczypospolitej XVII-wiecznej. Książka pięknie ilustrowana przez J. M. Szancera, napisana jest w stylu powieści awanturniczej lecz z dużym autentyzmem, oprócz przyjemności czytania daje wiele wiadomości o minionej epoce.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: http://www.bialykruk.com.pl/sklep/index.php?p7924,...»

Octopus | 2017-02-12
Przeczytana: 1975 rok

Warto przeczytać całą serię, by poczuć się jak mieszkaniec szlacheckiej Rzeczypospolitej. A wyobraźni dopomogą wspaniałe, dla mnie wręcz bajkowe, ryciny J.M. Szancera.

8_oclock | 2015-06-29
korba | 2014-04-25