Okładka książki Prymusom dziękujemy. Nowe spojrzenie na życie i karierę. Wskazówki psychologa, teologa i inżyniera dla przedsiębiorców i menedżerów Mirosław Konkel, Bertrand Le Guern, Jacek Santorski
Mirosław KonkelBertrand Le Guern Wydawnictwo: Czarna Owca nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Czarna Owca
2007-01-01
2007-01-01
zarządzanie stosunki interpersonalne rozwój osobisty

Okładka książki Determinacja. Z prądem i pod prąd Jakub B. Bączek, Jacek Santorski
Determinacja. ... Jakub B. Bączek, Ja...
Okładka książki SamoDzielna kobieta. O dojrzewaniu do zmian Anna Czarnecka, Jacek Santorski
SamoDzielna ko... Anna Czarnecka, Jac...
Okładka książki Życiowe Aikido Paweł Bernaś, Paweł Olesiak, Jacek Santorski
Życiowe Aikido Paweł Bernaś, Paweł...

Mam wrażenie chaosu po przeczytaniu tej książki. Nie jest to książka na jeden temat. Ale trzeba przyznać autorom, że we wstępie do książki uprzedzają, iż powstała ona w wyniku spisanych rozmów audycji w TOK FM oraz z felietonów w "Gazecie Bankowej". Tak wiec tematyka różna, niby biznesowa, ale trochę też o rozwoju osobistym i balansie między pracą a życiem osobistym. Choć trzeba przyznać, że raczej same mądre rzeczy piszą, to wrażenie bałaganu (wzmocnione dodatkowo wcinkami ze zwierzeń różnych menedżerów i ciekawych przykładów życiowych) powoduje, że - przynajmniej u mnie - nie pozostaje nic z tej książki w pamięci.

• Bank Nauki
  • Zarządzanie / Przywództwo