Zemsta

Tłumaczenie: Klaryssa Słowiczanka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romans Historyczny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
A Worthy Gentelman
dramat, podróż, miłość, porwanie
dona

Anglia, regencja. Sara Hunter, uprowadzona z własnego ogrodu, cudem wyrwała się z rąk porywaczy i przeżyła dzięki szczęśliwemu zbiegowi okoliczności. Podróż do Włoch pomogła jej pozbyć się lęków i zamazała dramatyczne wspomnienia. Po upływie trzech lat wraca do Anglii. Spotyka Johna Elworthy'ego, swą dawną miłość. Już wcześniej dowiedziała się, że pół roku po jej porwaniu ukochany ożenił się z inną kobietą. Teraz słyszy, że popełniła ona samobójstwo, zostawiając małe dziecko, i że John mógł się do tego przyczynić. Sara nie daje wiary plotkom. Zrobi wszystko, aby zostać żoną Johna, w jej przekonaniu szlachetnego i dobrego człowieka.

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: wydawca