Tajemniczy szejk

Tłumaczenie: Witold Nowakowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romans Historyczny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The sheikh
8323820309
miłość, podróż, przygoda, szejk
dona

Maroko, Hiszpania, Anglia, 1920. Chloe Randall nie posiadała się ze szczęścia, gdy przyjaciel ojca, znany badacz i podróżnik, zaproponował, by towarzyszyła mu w wyprawie do Maroka. Planowali zatrzymać się między innymi w Marrakeszu i Fezie, a także zobaczyć pustynię. Świeżo upieczona absolwentka college’u, od dawna marząca o przygodach, wiele sobie obiecywała po tej podróży. Nigdy by jednak nie przypuszczała, że jej życie upodobni się do hollywodzkiego melodramatu, w którym istotną rolę odegra szejk Ibn Hasim.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca